top of page
toplantı odası

Kurumsal Gelişim Eğitimleri

 Türkiye Profesyonel Koçluk Merkezi'nden kurumunuza özel hazırlanmış tamamlayıcı ve geliştirici eğitim ve hizmetleri satın alın.

Ofis çalışanı

01

Yönetici Koçluğu

Yöneticilerin liderlik becerilerinin geliştirilmesi, kariyer yol haritalarının belirlenmesi, iş hayatında karşılaşılan problemlerin üstesinden gelmelerinin sağlanmasına yönelik koçluk programıdır. Yönetici Koçluğu hizmeti için iletişim bölümünden randevu alarak, bir alan uzmanı ile görüşebilirsiniz.

02

Takım Koçluğu

Takım Koçluğu çalışmalarında; uyumu, takım performansının artırılması, takım içi iletişimin doğru araçlarla geliştirilmesi, bireyden takıma - takımdan bireye iletişim zincirinin doğru yöntemlerle kurulması sağlanmaktadır. 

Takım toplantısı
Masa Küre

03

Kurumsal Kimlik Analizi

Şirketin iç bölgedeki algısının yanında, şirketin dış alandaki algısı arasındaki farklara hakim olarak; kurumunuzun, personelin ve iç süreçlerdeki katılımcıların pozisyonlarını doğru belirleyebiliyor musunuz? Satış araçlarından insan kaynaklarına kadar uzanan alanda doğru konumlandırmalar ile şirket kârlılığınızı en üst seviyeye taşıyın.

04

Transaksiyonel Analiz yaklaşımı ile İletişim

Şirket içi benlik durumlarının analizi sayesinde, iletişime dair eşsiz bir anahtara sahip olabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde birimler arası iletişimdeki özel sırlarla ve şirket unsurlarının çatışmalarının önüne geçilmesinin sağlanması ana hedeftir.

Birlikte Tasarım Yapmak
bottom of page