top of page

Profesyonel Koç Gelişim Eğitmenleri

Profesyonel Koçluk Meslek Mensuplarına Özel 
Gelişim Eğitimleri

tpkm.jpg

Tülay Tuğluer

Kurucu 

Yüksek Elektronik Mühendis ve Hava Harp Okulu mezunu olan Tülay Tuğluer, Türkiye'nin ilk kadın hava radar kontrolörü olmakla birlikte; MYK Belgeli ICF Akreditasyonunu tamamlamış Profesyonel Koç olup, aynı zamanda NLP Master ve Transaksiyonel Analiz uygulayıcısıdır. TA ve İletişim, Ebeveynler İçin TA,  Çocuklar İçin Oyunlarla Koçluk, Takım Çalışması , Kurumsal Hayatta İş - Yaşam Dengesi kapsamında eğitim çalışmalarını sürdürmektedir.

08503047722

Tolga Bare
Selin Duru
tpkm.jpg

Selin Duru

Yönetim Kurulu Üyesi

İktisat alanında eğitimini tamamlamış olan Selin Duru, ICF Profesyonel Koçluk eğitimlerini tamamlayarak ACC ünvanını almıştır. Yönetici Koçluğu, Takım Koçluğu, Ennegram çalışmaları gerçekleştirmektedir. Yapay Zeka Politikaları Derneği kurucu üyesidir. Uzmanlık alanları arasında İklim Koçluğu da bulunmaktadır.

08503047722

Tolga Bare
tpkm.jpg

Tolga Bare

İmtiyaz Sahibi

Ankara Diksiyon, Ajanstan Adamlar ve Tolga Bare Akademi kurucusu. 20 yılı aşkın süredir Diksiyon ve Hitabet, İletişim ve Marka Danışmanlığı konularında hizmet veriyor. Kariyer Net araştırma sonuçlarına göre Türkiye'nin Memnuniyet Oranı En Yüksek Eğitimleri'ne imza atıyor. Akademi bünyesinde ağırlıklı olarak kurumsal eğitimler başta olmak üzere Protokol, Adab-ı Muaşeret, İletişim, İmaj ve Marka konularında çalışmalar yapmaktadır.

08503047722

Tolga Bare
Gurcin Gokcebag
Ruhan Maral
tpkm.jpg

Ruhan Maral

Duygusal Dayanıklılık - Cesaret Yönetimi

Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler

Enstitüsünde "Profesyonel İş Hayatında Cesaret Yönetimi” tezi ile

yüksek lisansını birincilikle tamamladı.

PCC ünvanlı (ICF akreditasyonlu) Profesyonel Koçluğun yanında aynı zamanda Yönetici ve Takım Koçu oldu. 2019 yılında en iyi çıkış yapan yönetici koçu ödülünü aldı. 2022 Eylül ayından itibaren Türk Hava Kuvvetlerine katılan yeni mezun tüm subayların cesaret, koçluk ve liderlik eğitimlerinin verilmesinden sorumlu oldu. Cesaret Yönetimi, Çatışma Yönetimi, Müzakere ve İkna Teknikleri, Altın Yakalı Yönetici Olmak, Duygusal Dayanıklılık, İletişim ve İlişki Yönetimi, İnsan Tanıma konularında eğitimler veriyor.

08503047722

Gurcin Gokcebag
tpkm.jpg

Gürçin Gökçebağ

Mindfulness

2019'da Mindfulness Alliance ve Mindfulness Academy’nin resmi eğitmeni, 2020 yılında ise 2 yılı aşkın süren çalışmalar ve psikolog Petra Meibart ile süpervizyonu sonrası EAMBA akrediteli uluslararası mindfulness eğitmeni ünvanını aldı.

Mindfulness Temelli Şefkatli Yaşam programının kurucularından Psikiyatrist Erik Van Der-Brink’in süpervizyonuyla programın uluslararası eğitmeni olarak bireylere ve gruplara özel programlar sunuyor. 

08503047722

F.Kaan Bayhan
tpkm.jpg

F. Kaan BAYHAN

Satış & Pazarlama

30 yılı aşkın süredir Satış& Pazarlama ve özellikle yönetim üzerine tecrübesi ile otel işletme ve yönetimi üzerine hazırladığı özel eğitimler ve 7 senedir birçok farklı kurumda kişisel gelişim eğitimleri kapsamında;

“Çalışanda işe yarar alışkanlıklar oluşturmak “

“Yönetme Sevdası”

“Yönetim Tekniklerİ”

“Öfke Kontrolü”

“Protokol ve Nezaket Kuralları”

eğitimleri vermektedir.

08503047722

bottom of page