top of page
tpkm.jpg

HAKKIMIZDA

Yolculuğumuza başlamadan önce pek çok uluslararası akreditasyon kuruluşunun yanında; ülkemizde işini layıkıyla yapan eğitim merkezleri de vardı. Ancak toplumumuzun farklı başlıklar altında Profesyonel Koçluk tanımına yakınlaşmak yerine, hatalı uygulamalarla uzaklaştığına üzülerek şahit olduk. 

Ülke çapında gerek internet gerekse yüz yüze çalışmalarla başta Profesyonel Koçluk için doğru algı olmak üzere; mesleki alanlarda uzmanların kendini daha rahat ifade etmesi için çaba gösteriyoruz. 

İştiraklerimizin de güç birliği ile daha çok kişide bilgi temelli "Farkındalık" oluşturmayı sürdürüyor, gerçekleşen ile olması gereken arasında farkı önemsiyoruz. 

Türkiye Profesyonel Koçluk Merkezi ile iletişime geçen kişilere gerekli anlarda video konferans üzerinden "Profesyonel Koçluk Nedir?" üzerine ayrıntılı açıklamalar yaparak, toplum bilincinin gelişmesine gönüllü katkı sunuyoruz. 

Bünyemizdeki (akreditasyonunu tamamlamış) Profesyonel Koçlar ile el ele hareket ediyor, fayda öncelikli hareketi önceliklendiriyoruz. 

Mesleki gereksinimlerinizin tesis edilmesi ya da "Müşteri" tanımındaki olası sorularınız için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. 

Dünyanın belirlediği standartların, Türkiye'de doğru uygulanması için...

Türkiye Profesyonel Koçluk Merkezi sizinle!

bottom of page